Miesięcznik Truck & Van trafia do osób profesjonalnie związanych z transportem samochodowym i sprzętem oraz rozwiązaniami technologicznymi w nim wykorzystywanymi.

Docieramy do: przewoźników i właścicieli firm transportu drogowego, działających w wielu segmentach transportu: długodystansowym, dystrybucyjnym, budowlanym, specjalistycznym, menedżerów transportu i osób odpowiedzialnych za floty pojazdów w firmach produkcyjnych,handlowych, wykorzystujących samochody wszystkich segmentów – lekkie i średnie pojazdy dostawcze, pojazdy ciężarowe i specjalistyczne. Nie zamykamy się też na entuzjastów transportu, środowiska.

Szerokie dotarcie do odbiorców zapewnimy dzięki miesięcznemu cyklowi wydawniczemu, podwyższonemu do 11 000 egzemplarzy nakładowi i niewygórowanej cenie oraz licznym kanałom dystrybucji, w tym bezpłatnej wysyłce dedykowanej do wyselekcjonowanych grup odbiorcóworaz darmowej wersji elektronicznej. Dzięki synergii z miesięcznikiem TSL Biznes docieramy również do branży logistycznej i spedycyjnej.

Zapraszamy do współpracy marketingowej i prezentacji oferty usługi i produktów na łamach Truck & Van. Liczymy na to, że dostrzegą Państwo w nas interesującego partnera do współpracy. Polecamy też uwadze nasze dodatki specjalne, kierowane do wyselekcjonowanych grup odbiorców, dystrybuowane na najważniejszych imprezach branżowych oraz dostępne bezpłatnie w formie elektronicznej

Naszą dewizą we współpracy jest elastyczność oraz reagowanie na potrzeby rynku i oczekiwania naszych czytelników. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, które pozwolą spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby. Więcej szczegółów w naszej ofercie reklamowej

Wydawca i Redaktor naczelny

Mirosław Ganiec

tel. 502 532 575
mirek@TSLmedia.pl

Prenumerata

tel. 22 213 88 28
prenumerata@tsl-biznes.pl

Reklama

Agata Tomczak

tel. 793 720 872
agata@tslmedia.pl

Reklama

Krystian Mielniczuk

tel. 730 555 552
krystian@tslmedia.pl