Reklama

Miesięcznik Truck & Van trafia do osób profesjonalnie związanych z transportem samochodowym i sprzętem oraz rozwiązaniami technologicznymi w nim wykorzystywanymi.

Docieramy do: przewoźników i właścicieli firm transportu drogowego, działających w wielu segmentach transportu: długodystansowym, dystrybucyjnym, budowlanym, specjalistycznym, menedżerów transportu i osób odpowiedzialnych za floty pojazdów w firmach produkcyjnych,handlowych, wykorzystujących samochody wszystkich segmentów – lekkie i średnie pojazdy dostawcze, pojazdy ciężarowe i specjalistyczne. Nie zamykamy się też na entuzjastów transportu, środowiska.

Szerokie dotarcie do odbiorców zapewnimy dzięki miesięcznemu cyklowi wydawniczemu, podwyższonemu do 11 000 egzemplarzy nakładowi i niewygórowanej cenie oraz licznym kanałom dystrybucji, w tym bezpłatnej wysyłce dedykowanej do wyselekcjonowanych grup odbiorcóworaz darmowej wersji elektronicznej. Dzięki synergii z miesięcznikiem TSL Biznes docieramy również do branży logistycznej i spedycyjnej.

Zapraszamy do współpracy marketingowej i prezentacji oferty usługi i produktów na łamach Truck & Van. Liczymy na to, że dostrzegą Państwo w nas interesującego partnera do współpracy. Polecamy też uwadze nasze dodatki specjalne, kierowane do wyselekcjonowanych grup odbiorców, dystrybuowane na najważniejszych imprezach branżowych oraz dostępne bezpłatnie w formie elektronicznej

Naszą dewizą we współpracy jest elastyczność oraz reagowanie na potrzeby rynku i oczekiwania naszych czytelników. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, które pozwolą spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby. Więcej szczegółów w naszej ofercie reklamowej.

Wersja polska
 
English version
Wersja polska
 
English version

 

Redaktor naczelny
Katarzyna Dziewicka
tel. 691 311 680
k.dziewicka@truck-van.pl
Wydawca
Mirosław Ganiec
tel. 502 532 575
m.ganiec@kmg-media.pl
Prenumerata
tel. 22 213 88 28
fax 22 205 07 57
prenumerata@truck-van.pl
Reklama
Jarosław Dynek
tel. 694 725 118
tel. 22 213 88 28
j.dynek@truck-van.pl
Marcin Marczuk
tel. 513 432 305
tel. 22 213 88 28
m.marczuk@truck-van.pl
Krystyna Koch
tel. 515 444 589
tel. bezp. 22 205 09 35
k.koch@truck-van.pl

Zobacz również

Spotkania Transportowe
TSL Biznes

Najnowszy numer

Truck&Van 12/2017

Newsletter

Czytaj TRUCK & VAN za darmo! Zapisz się do newslettera!
 

Reklamy