Naczepomania to wystawa przeznaczona na producentów i dystrybutorów pojazdów ciężarowych (naczep, przyczep, ciągników) a także komponentów, akcesoriów i usług związanych z szeroko rozumianą branżą transportową. To doskonałe miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane będą informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej.

Zapraszamy osoby zawodowo związane z branżą pojazdów ciężarowych, oraz sympatyków i pasjonatów transportu wraz z rodzinami. W tym roku wejście otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Oprócz bogatej sceny branżowej, zapewnimy również ciekawą oprawę rozrywkową. W programie dnia znajdą się widowiskowe pokazy Monster Trucka z możliwością odbycia niecodziennych przejażdżek, symulator jazdy samochodem ciężarowym czy liczne konkursy organizowane przez polskich Strongmanów. Biesiadę wieczorną uświetni koncert znanej z programu „Mam Talent” grupy Me Myself and I, która tworzy muzykę bez użycia instrumentów muzycznych oraz after party z DJ’em pod gwiazdami. Całość poprowadzi znany komentator F1, Andrzej Borowczyk.

Termin : 8.06.2019 r. sobota
Godz. 10.00 – 23.00
Łódź Atlas Arena