Dlaczego Dura-Bright® a nie inne?

Felgi Dura-Bright Alcoa®Wheels to najbardziej lśniące i najłatwiejsze w utrzymaniu felgi dostępne na rynku. Czym róźnią się zatem od tradycyjnych polerowanych lub matowych felg?

– nie wymagają polerowania celem utrzymania lśniącej powierzchni

– są odporne na działanie chemikaliów o ph 2-12

– są wzmocnione przed negatywnym działaniem soli drogowej

 

Dura-Bright® nie jest powłoką, lecz specjalną techniką obróbki powierzchniowej aluminium, dzięki której zewnętrzne wykończenie staje się integralną częścią felgi. Powierzchnia felgi nie jest podatna na odpryskiwanie, pękanie, łuszczenie i korozję, jak ma to miejsce w przypadku powłok standardowych.

Felgi Alcoa®Wheels znajdują się w ofercie wszystkich największych producentów naczep i przyczep w Europie, w tym również w firmie MEGA z Nysy.

– W firmie MEGA zamówienia na felgi Alcoa®Wheels charakteryzują się wyraźną tendencją wzrostową. Od początku naszej kilkuletniej już współpracy, obserwujemy, iż cieszą się one  zaufaniem najbardziej wymagających klientów – mówi Michał Brodziński, dyrektor sprzedaży MEGA Sp. z o.o.

– Klient MEGI zmienia się, staje się coraz bardziej wymagający.  Zmienia się tak jak nasza firma, która od siebie oczekuje coraz więcej, aby móc oferować odbiorcom naczep i przyczep najwyższą jakość i terminowość. Przy podejmowaniu decyzji zakupowych przez naszych klientów, kryterium ceny potrafi zejść na plan dalszy właśnie względem jakości i terminowości. Od kiedy w 2017 roku staliśmy się częścią Grupy Benalu, maksymalizujemy efekty synergii m.in. w zakresie transferu technologii i doświadczeń, jak również wspólnej polityki zakupowej. W procesie produkcji spółka korzysta zatem ze sprawdzonych komponentów, materiałów i podzespołów, co istotnie wpływa na wydłużenie czasu eksploatacji pojazdów – dodaje Michał Brodziński.

MEGA to doświadczony polski producent naczep i przyczep do transportu towarów, surowców, płodów rolnych i drewna oraz wózków rolniczych sprzęgających. W 2017 roku firma zyskała inwestora branżowego – grupę Benalu. Grupa Benalu, w skład której wchodzą obecnie Benalu, Bennes Marrel, Maisonneuve oraz Mega, należy do holdingu Arcole Industries i jest jednym ze światowych liderów w projektowaniu i produkcji przemysłowej pojazdów użytkowych. Zakład produkcyjny MEGA zlokalizowany jest w podwrocławskiej Nysie.

Alcoa® Wheels to marka i produkt jednostki organizacyjnej Howmet Wheel Systems, która jest częścią Howmet Aerospace Inc. (wcześniej znana jako Arconic Inc. Na rynki europejskie Howmet produkuje felgi Alcoa® Wheels w swoim zakładzie produkcyjnym na Węgrzech. Felgi Alcoa®Wheels są nieprzerwanie produkowane i udoskonalane od ponad 70 lat, co daje im pozycje lider na rynku aluminiowych obręczy. Felgi Alcoa®Wheels oraz wszelkie akcesoria czyszczące są dostępne ofercie firmy Krysgum, dystrybutora na rynek polski:

Katarzyna Piotrowska

Tel. + 48 512 72 56 86

E-mail: k.piotrowska@krysgum.com.pl

www.alcoawheels.com

 

Zamów jeszcze dzisiaj swoją naczępę Mega na felgach Alcoa® Wheels

www.mega-nysa.pl