Lekkie i mocne felgi Alcoa Wheels umożliwiają zwiększanie nośności pojazdów i obniżenie kosztów operacyjnych firm, tym samym podnosząc ich zyski. Ale to jeszcze nie wszystko! Felgi Alcoa Wheels zachwycają swoim olśniewającym wyglądem, który w niezrównany sposób podnosi estetykę pojazdów i całych flot.

 

Felgi Alcoa Wheels przynoszą operatorom flotowym i kierowcom liczne korzyści, są:

 

  • Pięciokrotnie wytrzymalsze od felg stalowych, dzięki czemu są odporniejsze na uszkodzenia i trwalsze.
  • Nawet o 47% lżejsze od standardowych felg, co pozwala na zwiększenie nośności pojazdów, znaczne obniżenie zużycia paliwa, a wraz z nim na zmniejszenie emisji CO2 łącznie o 13,3 t.
  • Ekonomiczne dzięki doskonałemu odprowadzaniu ciepła: temperatura robocza felg Alcoa Wheels jest niższa o 22°C, co znacząco przedłuża trwałość opon, hamulców i części zawieszenia pojazdów.
  • Atrakcyjne dzięki powierzchni gładszej i bardziej lśniącej od aluminium szczotkowanego.

 

Felgi Alcoa Whels są dostępne w trzech wariantach wykończenia:

  • Aluminium szczotkowanym
  • Aluminium polerowanym LvL One®
  • Dura-Bright® EVO

Felgi Dura-Bright® EVO to najbardziej lśniące i najłatwiejsze w utrzymaniu felgi dostępne na rynku. Felgi są odporne na działanie nawet najbardziej ekstremalnych czynników atmosferycznych, soli drogowej i kurzu. Ale to jeszcze nie wszystko! Felgi Dura-Bright® EVO są także odporne na agresywne środki czyszczące (pH 2-12) do samochodów ciężarowych, które po zastosowaniu na innych wykończeniach felg aluminiowych mogą powodować utratę połysku.

Firma Arconic, producent felg aluminiowych Alcoa Wheels, wraz z firmą Volvo i Wielton, wspiera akcję Dżangłera promującą korytarz życia. Nasze felgi pojawiły się w kalendarzu Dżangłera, z którego dochód przeznaczony jest na bezpłatną dystrybucję i oklejenie 15 tysięcy naczep grafikami Korytarz życia – Włącz myślenie.

https://www.dzanglera.pl/pl/p/KALENDARZ-DZANGLERY-2019-FORMAT-A3/190