Thermo King poszerza swoją ofertę Connected Solutions o funkcję Lease Assist i rejestrator danych TouchLog.

Lease Assist oferuje firmom leasingowym i wynajmującym jedną platformę umożliwiającą dostęp do danych i informacji, które pomogą zoptymalizować pracę i bardziej efektywnie nią zarządzać. Chodzi tu między innymi o informacje takie jak lokalizacja sprzętu, odczyt liczby godzin pracy silnika w czasie rzeczywistym na potrzeby dokładnych rozliczeń oraz dane, które określają sposób korzystania z agregatów przez klientów, co pomaga zarządzać ich konserwacją i okresem eksploatacji.

Niezależny rejestrator danych Thermo King TouchLog zapewnia dokładność odczytu 0,5 K w zakresie od –25 do +8°C, co jest szczególnie ważne dla firm przewożących towary wrażliwe na zmiany temperatury, np. produkty farmaceutyczne. TouchLog oferuje elastyczne funkcje eksportu danych i intuicyjny interfejs z ekranem dotykowym, zapewniający odczyt i szybki wydruk danych lub pliki do pobrania w celu pełnej kontroli temperatury ładunku.

Nowe rozwiązania Lease Assist i TouchLog to kolejny krok na drodze do dalszego rozwoju oferty Thermo King Connected Solutions, dzięki któremu dane z agregatów samochodowych i naczepowych będą odpowiednio służyły naszym klientom. Oferta Connected Solutions pomaga im lepiej zorganizować pracę i zapewnić jej większą wydajność dzięki pozyskiwanym danym, które nie tylko stanowią źródło wiedzy, ale i dają przewagę konkurencyjną.