Shell przygotował nową ofertę dla swoich stałych klientów. Członkowie programu lojalnościowego Shell ClubSmart mogą od teraz nie tylko zbierać punkty i wymienić je na wybrane produkty z asortymentu dostępnego w sklepach na stacjach paliw Shell, ale też tankować taniej paliwo i korzystać z pomocy w podróży w ramach ubezpieczenia Car Assistance Allianz Assistance.

Shell proponuje uczestnikom programu Shell ClubSmart pomoc drogową bez żadnych dodatkowych opłat. Klienci Shell mogą teraz liczyć na pomoc w postaci doładowania akumulatora, zmiany koła czy dowozu paliwa, gdy skończy się w czasie podróży. W ofercie znalazły się również porady prawne Allianz Assistance w przypadku kolizji drogowej oraz pomoc przy wymianie niewłaściwego paliwa. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że w miesiącu poprzedzającym zgłoszenie na karcie uczestnika programu zarejestrowano transakcję o wartości powyżej 1 punktu Shell ClubSmart. Należy pamiętać, że konto musi być zarejestrowane na stronie www.shellsmart.com. W razie zdarzenia klient powinien zadzwonić na specjalną infolinię i podać swoje imię, nazwisko i numer karty Shell ClubSmart.

Nowością w programie Shell ClubSmart jest również współpraca z Booking.com i Rentalcars.com. Od teraz każdy uczestnik programu dokonując rezerwacji na Booking.com lub wypożyczając samochód na Rentalcars.com otrzyma na swoje konto ClubSmart 5 punktów za każde wydane 1 euro (lub jego ekwiwalent, jeżeli płaci w innej walucie). Wystarczy wejść na powyższe strony przez zakładkę partnerzy na stronie www.shellsmart.com i podać numer swojej karty Shell ClubSmart wypełniając dane rezerwacji.

Program Shell ClubSmart przeznaczony jest dla stałych klientów stacji paliw Shell. Jest to jeden z pierwszych w Polsce programów lojalnościowych, ale też jeden z najbardziej lubianych – mamy ponad 1 milion aktywnych użytkowników. Uczestnictwo w programie jest niezwykle proste – wystarczy założyć kartę przy kasie, a później podawać ją obsłudze podczas każdej transakcji i w ten sposób zbierać punkty. Nasi klienci chętnie korzystają z możliwości, jakie daje uczestnictwo w programie. – mówi Anna Błachnio, CRM Specialist, Shell Polska.

Uczestnicy Shell ClubSmart mogą wymieniać zgromadzone punkty na rabaty na paliwo. Za 12 punktów otrzymają 25 gr rabatu na każdy litr paliwa Shell V-Power lub 12 gr na każdy litr Shell FuelSave lub Shell AutoGas. Punkty można również wymieniać na wybrane produkty z asortymentu dostępnego w sklepach na stacjach paliw Shell lub przeznaczyć na nagrody dostępne sezonowo wyłącznie dla uczestników programu. Wśród dostępnych nagród znajdują się m.in. produkty marki Ferrari. W gablotkach na stacjach paliw Shell klienci znajdą parasolki, kubki, power banki i ładowarki samochodowe. Więcej gadżetów fani marki znajdą na stronie internetowej Shell ClubSmart.