Producent podzespołów do produkcji pojazdów użytkowych SAF Holland otrzymał nagrodę od firmy DAF w uznaniu wysokiej jakości sprzęgów siodłowych do samochodów ciężarowych z fabryki w Singen.

Każdego roku amerykański producent ciężarówek PACCAR, do którego należy firma DAF, przyznaje nagrody dostawcom, którzy spełniają lub przekraczają surowe normy jakości „10 PPM”. Standard „10 PPM” dopuszcza maksymalnie dziesięć uszkodzonych części na milion dostarczonych na linie produkcyjne fabryk PACCAR. Dostawcy aby uzyskać nagrodą muszą również sprostać innym rygorystycznym wymaganiom, w tym np. utrzymać terminowość dostaw.

Nasze innowacyjne siodełka Holland są dostępne fabrycznie we wszystkich wiodących markach, w tym w ciężarówkach DAF. Ta nagroda podkreśla partnerstwo, które zbudowaliśmy w ostatnich latach i stanowi dla nas dodatkową zachętę do dalszego osiągania najlepszych wyników wydajności i niezawodności sprzęgów marki Holland – mówi dr Rainer-Rudolf Gärtner, szef Truck Business Europe w SAF-HOLLAND w Singen.

W 2018 r. Firma PACCAR wyróżniła 337 dostawców z 26 krajów na czterech kontynentach za osiągnięcie wymaganego poziomu jakości produkcji. SAF-HOLLAND jest jedynym producent w Europie, który został uhonorowany nagrodą za wysoką jakość dostarczanych sprzęgów siodłowych.