W polskich salonach Toyoty dostępny jest już model Proace w turystycznej wersji Camper. Na co dzień ten 7-osobowy van może wozić całą rodzinę. Łączy w sobie tradycyjne atuty marki, jak niezawodność, niskie zużycie paliwa i wysoki poziom bezpieczeństwa, z zaletami w codziennym użytkowaniu, typowymi dla vanów. Profesjonalna zabudowa pozwala łatwo zamienić go w samochód kempingowy, który zapewnia wygodny wypoczynek na łonie natury.

Podróżna zabudowa Toyoty Proace ma modułowy charakter. Dzięki niej w jedną chwilę może się stać prawdziwym kamperem. Z kolei na co dzień dysponuje wygodnymi 7 miejscami dla podróżnych i mnóstwem przestrzeni. Proace Camper został zbudowany na bazie najwyższej specyfikacji VIP, dzięki czemu stanowi połączenie luksusowego vana oraz auta wielofunkcyjnego.

Bogaty zestaw akcesoriów przyda się podczas dalekich wypraw, umożliwiając komfortowe podróże w najdalsze zakątki świata. Co ważne, ponieważ dopuszczalna masa całkowita (DMC) wersji Camper nie przekracza 3,5 tony, pojazd nie podlega opłatom drogowym viaTOLL.

Zabudowa Camper jest dostosowana do najdłuższej wersji Proace Verso Long z rozstawem osi 3,2 m. Ponieważ ma ona charakter modułowy, niemal dowolnie możemy modyfikować jej zakres i w jedną chwilę przeistoczyć wygodnego kampera w służącego do codziennych zadań, pakownego i wygodnego osobowego vana Toyota Proace Verso.