Mercedes-Benz Trucks wprowadza promocyjny program “Jedź Teraz, Zapłać Później”, oferujący 90 dniową prolongatę spłaty za zakupioną ciężarówkę.

Program, przygotowany przez Mercedes-Benz Financial, skierowany jest do nabywców długodystansowych ciężarówek Mercedes-Benz i oferuje im 90-dniowy okres prolongaty w spłacie. „Pozwoli to naszym klientom skoncentrować się na działalności i generowaniu przychodu bez konieczności dokonywania spłat za ten okres,” – informuje firma w oświadczeniu.

Promocja dotyczy modeli do transportu długodystansowego, zakupionych przed 31 lipca bieżącego roku. Klienci spełniający wymogi programu mogą odroczyć płatności na dwa miesiące, podczas gdy Mercedes-Benz zapłaci trzecią płatność miesięczną w ich imieniu.

“Mercedes-Benz Actros ma ugruntowaną pozycję ciężarówki, która oszczędza pieniądze na każdym kilometrze dzięki niskiemu spalaniu ma duże przebiegi międzyserwisowe i zaawansowane technologie zapewniające bezpieczeństwo. Ta oferta to kolejne wsparcie Mercedes-Benz Trucks dla naszym klientów w trudnych czasach,” – wyjaśnia Andrew Assimo, dyrektor Mercedes-Benz Trucks.

Mercedes-Benz podaje również, że ciężarówki, których dotyczy promocja, objęte są bezpłatnym planem serwisowym Best Basic, ważnym przez pięć lat lub 800000km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

Klienci, którzy skorzystają z promocji, będą mogli być również objęci federalnymi programami wsparcia.

Promocyjne modele Actros, objęte są również 12 miesięcznym bezpłatnym dostępem do MB Telematics, lokalnie rozwijanego programu telematycznego.

 ”Mercedes-Benz Financial jest również w stanie zaoferować klientom szereg rozwiązań finansowych dotyczących posiadanej ciężarówki, w tym popularny program Agility Guaranteed Buy-Back. Gwarantuje on przyszłą wartość ciężarówki między innymi w oparciu o limit przejechanych kilometrów. Po wygaśnięciu umowy klient ma możliwość wymiany, zachowania lub zwrotu ciężarówki do Mercedes-Benz Finance po zagwarantowanej cenie,” – informuje firma.

W ramach bieżącej oferty usług posprzedażnych, klienci mogą również skorzystać z planu Complete Service po obniżonej stawce.