10 lutego MAN zaprezentował swoją najnowszą generację pojazdów ciężarowych – TGX, TGS, TGM i TGL. Zobaczmy pierwsze zdjęcia nowych wersji modelu TGX oraz pozostałych linii modelowych.

Nowa generacja pojazdów otrzymała m.in. zmodernizowane wnętrze, w którym w oczy rzuca się nowe koło kierownicy oraz “zdigitalizowana” deska rozdzielcza z dwoma 12 calowymi, kolorowymi wyświetlaczami oraz wielofunkcyjnym pokrętłem-touchpadem MAN Smartselect. Środkowa część kokpitu wygięta jest teraz w stronę kierowcy, by wszystkie elementy sterowania były łatwiej dostępne.

W drzwiach umieszczono przyciski MAN EasyControl, które dostępne są tuż po otwarciu drzwi i obsługują one dowolnie przypisane albo wstępnie skonfigurowane funkcje np. oświetlenia.

Więcej informacji już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii multimediów z premierowego pokazu na naszym profilu Facebook. Już w czwartek 13 lutego weźmiemy udział w pierwszych jazdach testowych. Wrażenia i dodatkowe informacje będziemy na bieżąco wrzucali na profil www.facebook.com/TruckVanPL, zapraszamy do obserwowania i dyskusji już w czwartek.