Na tegorocznych targach Comtrans, które odbędą się w dniach 2–7 września 2019 r. w Moskwie pod hasłem „Innovations made for you! – Kögel NOVUM: Light & Strong” Kögel zaprezentuje m.in. naczepę generacji NOVUM, która otrzymała branżową nagrodę „Trailer Innovation 2019”. Na stoisku targowym Kögel 360 w hali 13 w pawilonie 3 odwiedzający targi mogą liczyć na bestsellerowy Kögel Cargo generacji NOVUM oraz wywrotkę wannową Kögel. Kögel jest uznanym producentem pojazdów w Rosji, dlatego wystawione eksponaty są oczywiście „wyprodukowane w Rosji” z rosyjskim numerem PTS. Oprócz osi naczepowej Kögel – KTA, klienci firmy Kögel mogą oczekiwać również rozszerzonej oferty usług związanych z naczepami.

Kögel Cargo generacji NOVUM
Główną atrakcją na stoisku targowym będzie nowa naczepa Kögel Cargo generacji NOVUM. Ten bestsellerowy produkt firmy Kögel idealnie nadaje się do zastosowania w transporcie towarów na obszarze Europy Wschodniej. Kögel Cargo posiada również zoptymalizowaną ramę zewnętrzną i udoskonalone nadwozie, charakterystyczne dla generacji NOVUM. Oba te elementy sprawiają, że naczepa Kögel Cargo jest nie tylko jeszcze bardziej wytrzymała, ale także ułatwia codzienną obsługę. Ponadto Kögel Cargo generacji NOVUM wyróżnia się bogatym wyposażeniem standardowym, do którego zalicza się oś naczepowa Kögel – KTA oraz bardzo wysoki stopień indywidualizacji. Dzięki temu można go dostosować do odpowiednich wymagań firm spedycyjnych. Dzięki niskiej masie własnej od 5920 kilogramów w wyposażeniu podstawowym jest ona szczególnie ekonomiczna podczas transportu.

3-osiowa wywrotka wannowa Kögel
Drugim eksponatem targowym będzie 3-osiowa wywrotka wannowa Kögel. Eksponat o pojemności 24 m³ to wariant wyposażony w koryto z dnem o grubości czterech milimetrów z ulepszonej cieplnie stali Hardox 450, ściany boczne z odpornej na zużycie blachy aluminiowej o grubości pięciu milimetrów oraz w ścianę tylną wykonaną z tego samego wytrzymałego materiału o grubości siedmiu milimetrów. Ta kombinacja stanowi optymalne rozwiązanie przeznaczone do codziennego transportu kruszywa, żwiru i różnego rodzaju materiałów sypkich. W porównaniu z wywrotką wannową firmy Kögel ze stalowymi ścianami bocznymi o grubości czterech milimetrów i stalową ścianą tylną również o grubości czterech milimetrów można dzięki nowym burtom i ścianie tylnej z aluminium zaoszczędzić do 430 kilogramów masy własnej.

Oś naczepowa Kögel – KTA
Trzecim eksponatem na targach Comtrans będzie oś naczepowa Kögel – KTA. Jest ona montowana seryjnie w wielu modelach Kögel Cargo, Kögel Lightplus, Kögel Cool — PurFerro quality, Kögel Box i w różnych podwoziach. Niewymagająca wielu nakładów konserwacyjnych oś jest idealnie dopasowana do naczep Kögel i dodatkowo poprawia właściwości jezdne.

Serwis Kögel
Kolejne atrakcje stoiska targowego to rozszerzony zakres usług dotyczących naczep, takie jak finansowanie, pełny serwis, pomoc drogowaS i telematyka. Kögel Finance oferuje m.in. interesujące rozwiązania finansowe, które gwarantują płynność finansową, jak np. wynajem, zakup i leasing prezentowanych produktów zgodnie ze specjalnie stworzoną ofertą targową. Kolejne atrakcyjne oferty targowe obiecują działy Kögel Full Service i Kögel Telematics.