W dniach 8-10 maja 2018 do Kielc znów zawitało coroczne święto drogownictwa, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. Firma KH-KIPPER zaprezentowała na swoim stoisku szeroką gamę zabudów budowlanych na podwoziach wszystkich producentów.

Nie zabrakło także produktów do ważnego dla KH-KIPPER sektora wydobywczego. Wywrotka kopalniana na podwoziu VOLVO 8×4 z nową zabudową W1MV zaraz po Targach trafiła do jednej z podkieleckich kopalń. To co wyróżniało Targi na tle innych imprez wystawienniczych to pokazy dynamiczne zorganizowane przez firmy KH-KIPPER i SUNWARD. Na terenie testowym można było nie tylko obejrzeć sprzęt budowlany w akcji, ale sprawdzić jego funkcjonalność w naturalnych warunkach. Przez trzy dni targowe jeździły tutaj: wywrotka budowlana i kopalniana z nowymi podwoziami IVECO 6×4 i SCANIA 8×4 oraz dwie naczepy bezramowe.

Jednym z wydarzeń towarzyszących Targom był poprzedzający je dzień prasowy. Po konferencji prasowej Targów Kielce wystawcy mieli okazję spotkać się z lokalnymi i branżowymi mediami i w miłej atmosferze zaprezentować nowości, które przywieźli ze sobą do Kielc.