Iveco, już trzeci rok z rzędu, było motoryzacyjnym partnerem finału Szlachetnej Paczki, który odbył się w dniach 8-9 grudnia.

W tegorocznej akcji finałowej Szlachetnej Paczki udział wzięło 16 samochodów Iveco Daily, które rozwiozły prezenty do 158 rodzin w 58 miastach, pokonując prawie 6 tys. km.

„Niezmiernie cieszy nas fakt, że również w tym roku sieć dealerska Iveco mogła wesprzeć akcję Szlachetnej Paczki. Samochody Iveco Daily pomagały wolontariuszom w dostarczeniu przygotowanych darów dla najbardziej potrzebujących. W tym roku była to rekordowa ilość 179 wolontariuszy Szlachetnej Paczki, z którymi współpracowała sieć dealerska Iveco. Chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie oraz życzyć spokojnych świąt Bożego Narodzenia” – mówi Tomasz Wykrota, Marketing Manager Iveco Poland.

W tym roku Iveco Poland przygotowało również nietypową kartkę z życzeniami świątecznymi oraz dedykowaną z tej okazji stronę www, dzięki której każdy może stworzyć życzenia świąteczne i wysłać je do swoich znajomych, a także wspomóc Szlachetną Paczkę poprzez wpłatę środków. Wszystkich, którzy chcą również zaangażować się w tą inicjatywę, odsyłamy do śledzenia profili Iveco na LinkedIn i Facebook.