W dniu 27.09 br. w Warszawie w siedzibie głównej Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego miało miejsce uroczyste podpisanie umowy na dostawę 64 samochodów dostawczych MAN TGE.

W uroczystości udział wzięli Minister Infrastruktury i Rozwoju Andrzej Adamczyk, Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, Dyrektor Generalny Krzysztof Pajączek oraz Marc Martinez, Prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska. Umowa obejmuje dostawę 64 samochodów dostawczych MAN TGE 3,5. 177 z zabudową wykonaną przez AMZ Kutno S.A. Samochody będą wykorzystywane w codziennej operacyjnej pracy Inspektorów Transportu Drogowego na terenie całego kraju. Pierwsze przekazania pojazdów odbędą się w pierwszym półroczy 2020 roku.

„Dzisiejsze podpisanie umowy na dostawę 64 samochodów TGE to kolejny ważny krok w kierunku umacniania pozycji naszej marki na polskim rynku. MAN TGE to najmłodszy produkt w naszej ofercie, ale konsekwentnie zdobywa coraz więcej klientów w różnych branżach, począwszy od klasycznej branży transportowej (firmy kurierskie, transport międzynarodowy, usługi budowlane) po transport specjalistyczny taki jak przewóz pieniędzy, czy transport chorych w ambulansach. Cieszę się, że ITD, tak ważna i blisko związana z transportem instytucja zdecydowała się na zakup oferowanych przez nas samochodów.” powiedział podczas podpisania umowy Marc Martinez.