W dniach 26-29 września 2019 roku na tegorocznych targach Nufam firma Kögel zaprezentuje łącznie cztery naczepy. Na stoisku targowym Kögel A211 w hali 2 można jednocześnie zobaczyć dwie naczepy dostosowane do wymagań kierowców. Przed halą 2 zwiedzający mogą również zobaczyć prezentację najwyższej jakości chłodni Kögel Cool – PurFerro oraz Kögel Cargo w limitowanej edycji Black Edition 2019.

Na stoisku targowym Kögel A211 w hali nr 2: naczepa Kögel Trucker Trailer (KTT) i Kögel Trucker Tipper (KTT).
Na stoisku targowym Kögel przedstawi po jednym modelu KTT dla branży spedycyjnej i budowlanej wraz z wynikami ankiety przeprowadzonej przez Kögel wśród zawodowych kierowców na Truck Grand Prix, Wolfsmeile oraz na stacjach serwisowych, na temat „perfekcyjnej naczepy dla kierowców”. Na targach Nufam 2019 naczepa Kögel Trucker Trailer, której punktem wyjścia była rama i nadwozie Kögel Lightplus generacji NOVUM o zoptymalizowanej masie i ładowności, zostanie wyposażona w system szybkiego otwierania i zamykania Kögel FastSlider. W ten sposób firma Kögel odpowiada na potrzeby kierowców w zakresie skrócenia czasu załadunku oraz zapewnienia im szybszej, prostszej i bezpieczniejszej obsługi podczas załadunku i rozładunku. Generację naczep NOVUM wyposażono w wiele przydatnych i pomocnych opcji, dostosowanych do wymagań kierowców.

Podobnie jak naczepa Kögel Trucker Trailer, również Kögel Trucker Tipper z wyposażeniem indywidualnym jest doskonale dostosowana do wymagań kierowców. Wywrotki wannowe są przyjazne dla kierowcy w codziennym użytkowaniu i mają większą ładowność. Zaleta KTT to ramy o zoptymalizowanej wadze i ładowności oraz wywrotka wannowa z przemyślanej mieszanki materiałów. 3-osiowa wywrotka wannowa o pojemności ładunkowej 24 m³ to wariant wyposażony w koryto z dnem o grubości czterech milimetrów z ulepszonej stali Hardox 450, ściany boczne z odpornej na zużycie blachy aluminiowej o grubości pięciu milimetrów oraz w ścianę tylną wykonaną z tego samego wytrzymałego materiału o grubości siedmiu milimetrów.

Przed halą 2: Kögel Cool – jakość PurFerro i Kögel Cargo Black Edition 2019
Kögel Cool – PurFerro quality, to naczepa chłodnicza przystosowana do specjalnych wymagań rynku transportu produktów świeżych, mrożonych i farmaceutycznych. Szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego możliwy jest wysoki stopień indywidualizacji, całkowicie dopasowany do wymagań klienta.

Kolejną, wyjątkową, atrakcją Kögel Cargo generacji NOVUM w limitowanej edycji Black Edition 2019. 95 spośród 100 przyczep Black Edition wyróżnia się nie tylko czarnymi elementami, takimi jak plandeka, wspornik świateł i membrana dachowa, ale również dzięki bogatemu wyposażeniu. Należą do niego oś podnoszona, aluminiowe felgi, schowek na 24 i 8 palet, oświetlenie wnętrza, światła boczne obrysowe i wiele innych opcji.