Podczas targów BAUMA 2019, organizowanych w Monachium, Goodyear zaprezentuje flagowe produkty i rozwiązania dla flot pracujących na budowach. Obok debiutującego ogumienia z linii OMNITRAC do zastosowań mieszanych, producent przedstawi również systemy zarządzania oponami Goodyear Proactive Solutions TPMS Heavy Duty i EMTrack oraz oponę klasy OTR – TL-4A.

Targi BAUMA 2019 odbędą się w dniach od 8 do 14 kwietnia w Messe München. Propozycje amerykańskiego koncernu dla branży OTR będzie można zobaczyć na stoisku nr 224, zlokalizowanym w hali A6 targów.

„Goodyear oferuje kompletny asortyment opon i usług oponiarskich dla wszystkich typów pojazdów pracujących na placach budowy. Coraz powszechniejsze zastosowanie łączności w pojazdach dostarcza wielu możliwości integracji systemów zarządzania oponami, które minimalizują problemy z ogumieniem, skracają przestoje i ograniczają koszty. Stale rozwijane systemy zarządzania oponami Goodyear Proactive Solutions TPMS Heavy Duty i EMTrack wykorzystują najnowsze technologie, zapewniając nie tylko dane w czasie rzeczywistym, lecz także wspierając utrzymanie pojazdu w optymalnym stanie. Przekłada się to na redukcję całkowitą kosztów użytkowania, niezależnie od warunków operacyjnych” powiedział Octavian Velcan, Managing Director Off-The-Road Tyres Goodyear EMEA.