Firma Kögel Trailer GmbH otrzymała wczoraj nagrodę „Axia Best Managed Companies Award“. Firma doradcza i audytorska Deloitte, tygodnik WirtschaftsWoche oraz Federalny Związek Przemysłu Niemieckiego – Bundesverband der Deutschen Industrie e. V. (BDI) wyróżniają nagrodą i znakiem jakości znakomicie prowadzone średnie przedsiębiorstwa.

„Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia, ponieważ potwierdza ono, że firma Kögel znajduje się na właściwej drodze i upewnia nas, że dalej należy tą drogą podążać“, cieszy się Thomas Eschey, dyrektor zarządzający Kögel Trailer GmbH.

„Podobnie jak wszyscy inni nagrodzeni, tak i firma Kögel wyróżnia się wzorową kadrą kierowniczą, która w wyjątkowy sposób łączy strategiczną perspektywę z silną innowacyjnością, zrównoważoną kulturą zarządzania i dobrą organizacją przedsiębiorstwa. Przyczyniają się oni przez to do zabezpieczenia gospodarczej przyszłości Niemiec jako obszaru swojego działania i stanowią jednocześnie przykład dla innych firm”, podkreśla Lutz Meyer, partner i dyrektor programu średnich przedsiębiorstw z firmy Deloitte.

„Poprzez Axia Best Managed Companies Award dążymy do stworzenia ekosystemu i sieci znakomicie prowadzonych średnich przedsiębiorstw – w Niemczech i na całym świecie. Gratulujemy i wraz z firmą Kögel cieszymy się z jej przyjęcia do ekskluzywnego grona odnoszących sukcesy firm”, dodaje Markus Seiz, dyrektor programu Axia-BMC.