ClassTrucks to stosunkowo nowy gracz w segmencie sprzedaży używanych pojazdów ciężarowych. Bycie międzynarodową, szybko rozwijającą się firmą, stawia nas przed ogromem wyzwań. Jednym z nich jest maksyma – „Zawsze bądź świadom nieustannych zmian rynku, by proponować tylko najlepszą obsługę klienta”.

Dlatego dzisiaj chcemy ogłosić Państwu otwarcie nowego rozdziału w naszej działalności jakim jest ClassTrucks Finance.

ClassTrucks Finance to wygodna i użyteczna forma finasowania, a także kompleksowa usługa dla grona naszych klientów, dostępna przy zakupie używanego pojazdu.

Naszą misją jest być czymś więcej niż tylko sprzedawcą. Pomagamy naszym klientom rozwijać się razem z nami, dlatego jednym z naszych celów jest wymiana doświadczeń, które zdobyliśmy przez lata, dzięki bezpośredniej współpracy z największymi europejskimi towarzystwami finansowymi, firmami logistycznymi i towarowymi:

„Obecnie, gdy czas jest dla wszystkich wartością najcenniejszą, chcemy zapewnić naszym klientom najbardziej aktualne i optymalne rozwiązania dla ich przedsiębiorstw. Staramy się działać zgodnie z zasadą – Lekki leasing dla ciężkiego transportu (oryg. ‘Light leasing for Heavy transport’) “, wskazał Tomas Gineitis, Kierownik ds. Rozwoju produktów finansowych ClassTrucks.

Spędziliśmy dużo czasu analizując lokalne otoczenie biznesowe naszych punktów dealerskich i strukturę rozwiniętego tam środowiska, by oferować klientom „szyte na miarę” i zawsze najkorzystniejsze opcje warunków finansowania. Jest to możliwe tylko dzięki silnym i niezawodnym partnerom, dostępnym nam w każdej dziedzinie. Podstawą ClassTrucks Finance jest połączenie naszego doświadczenia na rynku pojazdów ciężkich i solidnej wiedzy finansowej.

Posiadamy produkt, który jest łatwy i prosty w użyciu, co możliwe jest w przypadku „One point of entry”, jednego scentralizowanego punktu dostępu. – odpowiedzialny za to, Pan Tomas Gineitis powiedział również, że „ClassTrucks Finance, jest naszym nowonarodzonym dzieckiem, o którego rozwój i wzrost wszyscy dbamy”. Ponadto każdy z członków naszego zespołu jest profesjonalistą w sektorze finansowym i dokładnie rozumie potrzeby naszych klientów. Dzięki temu proponowane rozwiązania są szybkie i zrozumiałe. Wybierając ClassTrucks Finance oszczędzasz bezcenny czas. Twój czas. Nie musisz już sam szukać najlepszej opcji na rynku, ponieważ wykonaliśmy całą tę pracę za Ciebie, a ‘NAJLEPSZY’ – to nasz synonim.

Z uwagi na fakt, iż jesteśmy pierwszym i jedynym właścicielem proponowanych naczep i aut, masz pewność, że wiemy wszystko o jednostkach, które sfinansujemy. ClassTrucks Finance to odpowiedź na 100% potrzeb pieniężnych pojawiających się podczas zakupu pojazdów. To naturalne, że rozwój Twojego biznesu, dzięki możliwości posiadania nowej floty, przynosi Ci wielką radość.

„Dlatego my, pomagamy osiągnąć Ci to, o czym marzysz!”,  Zespół pracowników ClassTrucks Finance.

Naszą pełną ofertę znajdziesz na: classtrucks.com