Scania Zielona Góra zmienia adres

C

16-01-2023

Nowy serwis Scanii mieści się przy ul. Zielonogórskiej 138 w Nowej Soli i jest dostępny od 16 stycznia br. Oferuje pojazdy oraz usługi serwisowe i finansowe.

– Nasi klienci zyskują dostęp do przestronnego obiektu, który pozwoli nam w jeszcze większym stopniu sprostać wymaganiom branży transportowej w tym regionie. To, co klienci zauważą od razu, to większa przestrzeń Biura Obsługi Klienta, w którym znajduje się także kącik dla najmłodszych. Do dyspozycji gości oddajemy też poczekalnię, pokój gościnny, a także hotel dla kierowców. Mamy też większy magazyn, co pozwoli nam zwiększyć dostępność części – informuje Kamil Grygierzec, kierownik serwisu.

Nowa placówka znajduje się w sąsiedztwie nowosolskiej strefy ekonomicznej, można do niej dojechać z trasy ekspresowej S3 trzema zjazdami. Serwis prowadzi przeglądy i naprawy ciężarówek wszystkich marek, autobusów i naczep. Na klientów czeka też atrakcyjna oferta pojazdów nowych i używanych.

– W nowym obiekcie znajduje się jasny, przestronny warsztat z szerszymi i dłuższymi stanowiskami pracy. Dla pracowników dostępna jest też duża szatnia z stanowiskiem sanitarnym oraz jadalnia – dodaje Kamil Grygierzec.

PROMOCJA

PROMOCJA

Serwis Scania Zielona Góra jest otwarty od poniedziałku do piątku, w od 6:00 do 22:00 i w soboty od 7:00 do 15:00.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
Truck & Van 03/2021
TSL Biznes 03/2021
C