Najnowsze wydania

testowa góra

CIMC Vehicles w mediach społecznościowych i internecie

170929 CIMC-Vehicles PRESS INFO 03 2017Działania Chińskiego giganta na Polskim rynku obserwujemy już od dłuższego czasu na łamach prasy i podczas spotkań z przewoźnikami w różnych regionach kraju gdzie CIMC Vehicles aktywnie promuje swoje produkty. Dziś rozszerzone informacje na temat działalności firmy znajdziemy też w mediach społecznościowych i internecie.


Z  początkiem  września  uruchomiona  została  oficjalna  strona  Facebookowa firmy gdzie producent zamieszcza na bieżąco informacje o swoich produktach jak również wydarzeniach w których uczestniczy. Równolegle uruchomiony został kanał YouTube  o  nazwie  „CIMC  Trailer  Poland”  gdzie  zamieszczane  są  filmy  przedstawiające proces produkcyjny, profil działalności koncernu i zakłady w których wytwarzane są naczepy trafiające na Polski rynek. Na chwilę obecną prowadzone są też prace modernizacyjne rozbudowanej strony internetowej na której obok informacji o samej firmie  znajdziemy  też  wszystkie  publikacje  prasowe  jakie  ukazały  się  dotychczas  na  łamach magazynów i stron internetowych na przestrzeni ostatniego roku i szczegółowe informacje dotyczące produktów. Całość uzupełnia interaktywna mapa Polski umożliwiająca zlokalizowanie najbliższych punktów sprzedaży jak również serwisu naczep CIMC VEHICLES.

 

W dzisiejszych czasach mówi się że jeżeli nie zna nas internet to tak naprawdę nas nie ma. Ponieważ zależy nam na zaznaczeniu naszej obecności postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów - mówi Magdalena Kowalewska  będąca  autorem  i  odpowiedzialna   za  utrzymanie komunikacji internetowej w CIMC Trailer Poland. Zapraszamy serdecznie do aktywnego śledzenia nas w mediach społecznościowych ponieważ na pewno w najbliższym czasie będziemy ogłaszali szereg konkursów w których będzie można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody związane z naszą działalnością dodaje. Sprawdziliśmy  podawane  przez  tego  producenta  informacje  i  potwierdzamy  zachęcając  do odwiedzania stron CIMC VEHICLES.

Udostępnij