Najnowsze wydania

testowa góra

Trafic Bus pojedzie w "Podróż dla Innych"

Renault Trafic Passenger Pack Clim 29tRenault Polska użyczy busa Trafic Passenger Pack Clim 2,9t z silnikiem Energy 1.6 dCi na rzecz akcji Podróż dla Innych organizowanej przez pracowników DHL Express. W ramach inicjatywy dwóch menedżerów DHL Express wraz z wieloletnim klientem pokona na rowerach trasę ze Szczecina do Ustrzyk Górnych, by zebrać środki finansowe i wesprzeć podopiecznych dwóch Fundacji: DHL - Dostrzegamy Innych Ludzi oraz Jedni Drugim.

 

 

 

Kolejna edycja akcji "Podróż dla Innych" odbędzie się w dniach 19-25 sierpnia 2017 roku. W tym roku menedżerowie i klient DHL przejadą na rowerach 1200 km, by zebrać pieniądze na zakup wózka inwalidzkiego oraz leczenie nowotworu i rehabilitację dla podopiecznych fundacji.

 

- To już trzecia edycja akcji Podróż dla Innych. W tym roku jej uczestnicy przejadą przez całą Polskę dla Ani z niepełnosprawnością ruchową oraz Pauliny zmagającej się z nowotworem naczyń krwionośnych. Akcja nie mogłaby się jednak udać bez wsparcia osób prywatnych oraz instytucji. Cieszę się, że w realizację naszej podróży włączyła się firma Renault Polska. Bus przekazany przez Renault będzie wykorzystany m.in. do transportu bagażu oraz sprzętów – mówi Michał Fafius, Mass Market Sales Manager, Marketing Departament DHL Express, zapewniający zaplecze transportowo-logistyczne w trakcie trwania wyprawy

 


Udostępnij