Najnowsze wydania

testowa góra

Nowy autokar piłkarzy FC Porto

Nowy autokar piłkarzy FC Porto 1Piłkarze FC Porto powitali swój nowy autokar. Okazją do prezentacji pojazdu na oczach tysięcy fanów portugalskiej drużymy był pierwszy mecz sezonu piłkarskiego 2017/2018. Autobus NEOPLAN Skyliner umożliwi piłkarzom nie tylko wygodę podczas podróży na mecze, ale także pozwoli wykorzystać ten czas na przygotowanie do gry i relaks.

 

 

Na dolnym pokładzie autokaru znajduje się przestrzenna kuchnia z płytą do gotowania, ceramicznym zlewem, lodówką i zamrażarką. Fotele ustawione naprzeciw siebie i stoły pomiędzy pozwalają trenerom, pracownikom technicznym i piłkarzom na wygodne prowadzenie dyskusji podczas podróży. 

 

Górny pokład zajmują z kolei fotele ustawione pojedynczo, pozwalające na duzą swobode i możliwość wypoczynku nawet dla 20 osób. Rozrywkę podczas jazdy zapewnić ma  piłkarzom zintegrowany system HiFi i wielomonitorowy system multimedialny. 

Dzięki Dwusterowej klimatyzacji, umożliwająca regulację na każdym pokłądzie,  systemowi  ogrzewania konfektowego i dwóm grzejniki wejściowym, będzie można zadbać o odpowiedni poziom temperatury w całym autokarze. Podczas meczu zadanie to przejmie klimatyzacja stacjonarna i elektryczna sprężarka powietrza umieszczona w bagażniku.

 

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo na drodze autokar NEOPLAN Skyliner został wyposażony w liczne systemy wspomagania, między innymi system hamowania awaryjnego (EBA), tempomat adaptacyjny (ACC) i system utrzymania pasa ruchu (LGS) oraz sterowane elektronicznie zderzaki MAN Comfort Drive Suspension (CDS).

Autokar został wyposazony w układ napędowy spełniający wymagania normy Euro 6 z silnikiem Common Rail Motor o pojemności 12,5 l i mocy 500 KM (368 kW) oraz automatyczną skrzynię biegów z uwzględniającym topografię terenu tempomatem MAN Efficient Cruise.

 

Nowy_autokar_piłkarzy_FC_Porto_1.jpgNowy_autokar_piłkarzy_FC_Porto_2.jpgNowy_autokar_piłkarzy_FC_Porto_3.jpg

 

 

 


AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Udostępnij