Najnowsze wydania

testowa góra

Strona Targów Inter Cars już działa

Strona Targów Inter Cars już działaPod adresem www.targi.intercars.com.pl działa już oficjalna strona XVI Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars. W witrynie znaleźć można informacje dotyczące tego wydarzenia, a także  Motor Show oraz koncertu Roztańczony PGE Narodowy.

 

 

Ponadto w serwisie dostępna jest lista wystawców, którzy będą obecni na błoniach PGE Narodowego oraz przydatne mapy terenu, które ułatwią zaplanowanie wizyty na Targach i poruszenie się po ekspozycji. W najbliższych dniach na stronie pojawi się też pełny harmonogram zaplanowanych szkoleń, a takze plan rozmieszczenia stoisk wszystkich wystawców. 

 

XVI Targi Inter Cars odbędą się w dniach 22-24 września 2017 r. na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Przez 3 dni na odwiedzających czekać będzie ok. 20 000 m kw. powierzchni wystawowej oraz dwustuwystawców. Dodatkową atrakcją będzie Inter Cars Motor Show, którego partnerami są Castrol i Goodyear. To niezwykłe wydarzenie, w którym weźmie udział ponad 50 zawodników z różnych dyscyplin motorsportu. Wieczorem natomiast Inter Cars zaprosi swoich gości na koncert Roztańczony PGE Narodowy.

 

 

Udostępnij