Najnowsze wydania

testowa góra

Master Truck 2017 z Mercedes-Benz

Master Truck 2017 z Mercedes-Benz - obraz nr 1Piękne ciężarówki, ryczące silniki i niezwykły truckerski świat! Tak można opisać tegoroczną, trzynastą już edycję Master Truck Show, która odbyła się w dniach 21-23 lipca 2017 r. Na zlocie w Polskiej Nowej Wsi k. Opola nie mogło zabraknąć marki z trójramienną gwiazdą, którą reprezentowała Grupa Wróbel – największy dealer Mercedes-Benz Trucks w Polsce.

 

 

 

Wyjątkowy mistrzowski zestaw, siłownia i badania kondycyjne - takie atrakcje były dostępne na stoisku Mercedes-Benz podczas tegorocznej edycji Master Truck. Każdy chętny miał okazję poprawić w tych dniach tężyznę fizyczną na w pełni wyposażonej siłowni plenerowej, zorganizowanej wspólnie z fundacją Truckers Life, która wystartowała z nowym projektem metamorfoz kierowców zawodowych – Trans-Formacja. Uczestnicy metamorfozy pod okiem profesjonalnego trenera personalnego będą ścigać się o nowy wygląd, lepsze samopoczucie i dobrą kondycję. Dodatkowo każdy, kto odwiedził stoisko Grupy Wróbel, miał szansę zbadać zawartość swojego ciała i zmierzyć kondycję pod okiem psychodietetyków z Truckers Life.

 

Oprócz aktywności fizycznych,  na stanowisku Mercedes-Benz uczestnicy zlotu mieli możliwość przyjrzenia się z bliska samochodom spod znaku Gwiazdy oraz poznania trzech filarów RoadEfficiency. Zostały one zaprezentowane przez trzy Actrosy w kolorach: zielonym, żółtym i niebieskm.

 

Zielony Actros 1842 LS symbolizuje pierwszy filar - „Niskie koszty całkowite”, czyli osiągniecie jak najniższych kosztów eksploatacji, ze szczególnym naciskiem na niskie zużycie paliwa. Pomóc w osiągnieciu jak najniższych wyników spalania ma paliwooszczędna technologia – wprowadzanie jeszcze bardziej oszczędnych silników najnowszej generacji sprzężonych z zautomatyzowanymi skrzyniami biegów oraz wykorzystanie systemu telematycznego FleetBoard. 

 

Wysoki poziom bezpieczeństwa osiągamy dzięki najnowocześniejszym systemom bezpieczeństwa m. in. Active Brake Assist 4 generacji, który wykonuje pełne hamowanie przed nieruchomymi i ruchomymi obiektami oraz częściowe hamownie przed ruszającymi się pieszymi - oraz Asystentowi Martwego Pola, który wspomaga kierowcę podczas skręcania i zmiany pasa, a takze informuje go o obecności w niewidocznej strefie przeszkody, pojazdu czy rowerzysty.

 

Trzecim prezentowanym na stoisku Grupy Wróbel samochodem był niebieski Actros 1848 LS, który odpowiada ostatniemu z filarów RoadEfficiency - „Pełne wykorzystanie pojazdu”, osiągane dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym i technologicznym oraz wysokiej jakości samochodów. Na maksymalną dyspozycyjnośc pojazdu składają się obszerne świadczenia serwisowe oraz inteligentna komunikacja sieciowa – Mercedes-Benz Uptime.

 

Tegoroczne stanowisko Mercedes-Benz upiększały swoją obecnością uczestniczki Miss Opolszczyzny. Jak co roku, dealer zaprosił również gości do udziału w zawodach i konkursach, m.in. w przeciąganiu Actrosa liną dla kobiet i mężczyzn. Grupa Wróbel przyznała także tytuł dla najładniejszego Mercedesa na zlocie,
a zwycięzca otrzymał voucher na oryginalne części i akcesoria Mercedes-Benz Trucks.

 

Master_Truck_2017_z_Mercedes-Benz_-_obraz_nr_1.jpgMaster_Truck_2017_z_Mercedes-Benz_-_obraz_nr_2.jpgMaster_Truck_2017_z_Mercedes-Benz_-_obraz_nr_3.jpgMaster_Truck_2017_z_Mercedes-Benz_-_obraz_nr_4.jpgAdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Udostępnij