Najnowsze wydania

testowa góra

SAF Hercules od SAF-HOLLAND: nowe nogi podporowe - solidne i zoptymalizowane pod względem wagi

SAF-HOLLAND landing gear SAF Hercules photoSAF-HOLAND wprowadza na rynek niezwykle wytrzymałą wersję nóg podporowych SAF Hercules. Pomimo lekkiej konstrukcji, są one w stanie udźwignąć ciężar do 24 ton podczas podnoszenia i do 50 000 kg w przypadku obciążenia statycznego. 10-otworowa płyta 3D oznacza, że urządzenia aktualnie znajdujące się w sprzedaży będą łatwe do zastąpienia. Nowe nogi podporowe objęte są 3-letnią gwarancją.

 
 
 
 
Nowy SAF Hercules łączy w sobie dwie istotne cechy. Jego konstrukcja jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie zoptymalizowana pod względem ciężaru, co czyni go wyjątkowo ekonomicznym - zwłaszcza jeśli mowa o każdym transportowanym kilogramie ładunku. W porównaniu z systemem  SAF TITAN Pro, SAF Hercules jest lżejszy o 8 kg. Jego nośność wynosi 24 000 kg, a statyczne obciążenie - 50 000 kg.
 
Idealne rozwiązanie w trudnych warunkach eksploatacyjnych
Powłoka proszkowa niezawodnie chroni urządzenie przed szkodliwym wpływem środowiska i kamieniami. To sprawia, że SAF Hercules jest numerem jeden w ciężkich warunkach, począwszy od lodowatego chłodu Skandynawii, aż po nieznośne upały na Bliskim Wschodzie. Imponująca jest też skala zastosowań SAF Hercules - jest niezawodny przy pojazdach burtowych, chłodniczych, zbiornikowcach, silosach, a także wywrotkach, naczepach niskopodłogowych i transporcie ciężkim. Kompaktowa 2-biegowa skrzynia biegów może szybko przechodzić między wysoką i niską przekładnią.
 
Szybka i łatwa wymiana
10-punktowa trójwymiarowa płyta mocująca umożliwia przymocowanie SAF Hercules na wiele sposobów. Poza tym może on łatwo zastąpić inne dostępne na rynku urządzenia.
 
- SAF Hercules jest łatwy w obsłudze, ponieważ wymagana jest do tego niewielka siła - powiedział Alexander Geis, Dyrektor Zarządzający na Europę, Bliski Wschód, Afrykę i Indie. 
 
Producent, pewny jakości swoich rozwiązań, daje na produkty aż 3 lata gwarancji.

 

 

Udostępnij