Najnowsze wydania

testowa góra

Doceń swojego mechanika!

Motointegrator 1024x768 b2bRuszyła kampania „DOCEŃ swojego mechanika” – konkurs Motointegratora dla warsztatów samochodowych i ich klientów. Serwisy zarejestrowane na www.mi.eu, docenione pozytywnymi opiniami kierowców, mają szansę zdobyć nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł. Nagrody trafią także do klientów warsztatów.

 

 

 

 

Motointegrator to platforma www, dzięki której klienci znajdą warsztat samochodowy na terenie całej Polski, łatwo umówią wizytę przez internet, a po odebraniu auta – zostawią opinię o jakości wykonanej usługi. To także narzędzie promocji i komunikacji z klientem dedykowane warsztatom. Dodanie warsztatu do Motointegratora jest darmowe i dostępne bez żadnych ograniczeń dla każdego serwisu w Polsce. Wystarczy aktywować wizytówkę widoczną na www.mi.eu i wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami!

 

Wejdź do gry i zgarnij nagrodę

Wystartowała kampania „DOCEŃ swojego mechanika” – konkurs dla warsztatów i ich klientów. Udział w akcji mogą wziąć wszystkie warsztaty obecne w Motointegratorze. Serwisy, które do 10 września, zdobędą najwięcej opinii, a przy tym uzbierają jak najwyższą średnią ocen, mają szansę wygrać jeden z trzech pakietów wyposażenia recepcji (lub warsztatu), w wysokości: 25 tys. zł, 15 tys. zł i 10 tys. zł.

O nagrody grają także klienci oceniający warsztaty. Najbardziej wartościowe opinie zostaną nagrodzone całorocznym serwisem auta do 3 tys. zł, kuponem o wartości 1,5 tys. zł na zakup opon Bridgestone lub bonem w wysokości 650 zł na zakupy w sklepie Inter Cars.

Co zrobić, aby wygrać? Zachęcać swoich klientów do dodania pozytywnych opinii o wizycie w warsztacie na www.mi.eu. Zwycięskie serwisy odbiorą nagrody podczas XVI Targów Inter Cars – między 22 a 24 września na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Szczegóły i regulamin konkursu „DOCEŃ swojego mechanika”, dostępne są na stronie www.mi.eu/dajsiedocenic (dla warsztatów) oraz www.mi.eu/docen (dla kierowców).

 

Motointegrator 1024x768 b2b

Udostępnij