Najnowsze wydania

testowa góra

SurTrans odbiera pierwszy w Polsce nowy ciągnik DAF XF Pure Excellence

SurTrans odbiera pierwszy w Polsce nowy ciągnik DAF XF Pure Excellence - obraz nr 312 lipca 2017 r. w siedzibie autoryzowanego dealera DAF - firmy Wanicki w Mogilanach nastąpiło uroczyste przekazanie pierwszego w Polsce nowego XF Pure Excellence firmie SurTrans z Polichny koło Lublina. Pojazd odebrał właściciel firmy - Marek Surowski. 

 

 

 

 

Kabina ciągnika DAF XF wyprodukowana została w wersji Super Space Cab w kolorze białym. Pojazd wyposażony jest w nowy silnik Paccar MX13 480 KM oraz posiada osłony międzyosiowe, wydajną skrzynię biegów TraXon z osią napędową z przełożeniem 2,21, blokadę nocną DAF Night Lock. Do przednich świateł LED w samochodzie zamontowane zostały spryskiwacze. Tylne światła w ciągniku również mają wersję LED. Pojazd posiada także dodatkową opcję doświetlenia zakrętów.

 

Kierowca będzie czuć się komfortowo w kabinie wyposażonej w fotel Lux, łóżko z materacem Xtra Comfort oraz lodówkę. Pojazd wyposażony jest w najbardziej ekonomiczne oprogramowanie kontrolujące pracę silnika – Eco Fuel. Nowy XF jest oszczędniejszy w zużyciu paliwa aż o 7%. Był to jeden z najważniejszych kryteriów wyboru właśnie tego pojazdu.

 

Odebrany właśnie samochód jest 29. we flocie pojazdów firmy SurTrans. 30. będzie kolejny nowy DAF XF Pure Excellence Low Deck, który dotrze do klienta w najbliższych dniach. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportem ładunków gabarytowych – maszyn rolniczych i konstrukcje stalowych. Ponadto zajmuje się transportem artykułów spożywczych cysternami oraz  skrzyniami z plandekami. 

 

SurTrans_odbiera_pierwszy_w_Polsce_nowy_ciągnik_DAF_XF_Pure_Excellence_-_obraz_nr_1.jpgSurTrans_odbiera_pierwszy_w_Polsce_nowy_ciągnik_DAF_XF_Pure_Excellence_-_obraz_nr_2.jpgSurTrans_odbiera_pierwszy_w_Polsce_nowy_ciągnik_DAF_XF_Pure_Excellence_-_obraz_nr_3.jpgSurTrans_odbiera_pierwszy_w_Polsce_nowy_ciągnik_DAF_XF_Pure_Excellence_-_obraz_nr_4.jpg

 

 


AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Udostępnij