Najnowsze wydania

testowa góra

Piknik rodzinny pod hasłem „Gwiazdy wydajnej jazdy”

straszyn117Wraz z wiosną zaczyna się sezon na pikniki, które mogą być doskonałą okazją nie tylko do spotkań towarzyskich, ale i biznesowych. Z tej okazji Mercedes-Benz Grupa Wróbel zaprosiła swoich klientów na spotkanie pod hasłem „Gwiazdy wydajnej jazdy”.

 

W tym roku event został zorganizowany 10 czerwca, w pomorskim oddziale dealera, w Straszynie k. Gdańska. Goście Grupy Wróbel spędzili czas w rodzinnej atmosferze, z mnóstwem atrakcji i możliwością zapoznania się z najnowszą ofertą produktów i usług Mercedes-Benz. W spotkanie wzięło udział ponad 300 osób.

 

Roadshow w Straszynie wchodzi w cykl pikników rodzinnych, które każdego roku są organizowane dla klientów Mercedes-Benz. Tegoroczna edycja, pod wspólnym hasłem „Gwiazdy wydajnej jazdy”, prezentowała najnowszą ofertą produktów i usług w ramach kampanii RoadEfficiency, której trzy główne założenia to: BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA I NOWE TECHNOLOGIE. Na takie właśnie strefy został podzielony piknik.

 

W punkcie EKO goście mogli dowiedzieć się m.in. w jaki sposób, innowacyjne systemy wprowadzane w pojazdach Mercedes-Benz, przyczyniają się ochrony środowiska.

 

Ponadto na uczestników czekały tam atrakcje związane z oszczędnością energii i wykorzystywaniem surowców wtórnych. Edukacja dotyczyła także najmłodszych, którzy w ramach zabawy przygotowywali eko-budowle. Goście mogli też wykonań dla siebie świeżo wyciskane soki, wykorzystując do tego rowery energetyczne i siłę własnych mięśni. Szczególny nacisk organizatorzy położyli w tym roku na bezpieczeństwo, dlatego w drugiej strefie znalazł się m.in. symulator bezpiecznej jazdy ciężarówką i zderzeń, kobiety mogły skorzystać z kursu samoobrony, a dzieci z zajęć bezpieczeństwa na drodze i zasad ruchu drogowego. Aspekt bezpieczeństwa i ekologii były obecny również w strefie NOWYCH TECHNOLOGII, gdzie goście mogli zobaczyć RoadEfficiency w technologii VR.

 

Scenariusz imprezy zakładał również jazdy testowe, w ramach których zorganizowano konkurs na najoszczędniejszą jazdę. Ponadto prowadzona była komunikacja rozwiązań biznesowych oraz oferty serwisowej, a to wszystko w otoczeniu dobrej rozrywki i zabawy dla całej rodziny.

 

W czasie trwania pikniku odbyła prezentacja statyczna i dynamiczna pojazdów z palety Mercedes-Benz takich jak: Actros TruckerAcademy z naczepą, Actros 1851 LS Safety Truck, Actros 1851 LS SkyTruck, Actros 1842 LS, Actros 1848 LS UptimeTruck i Fuso Canter 9C18 AMT 4X2.

 

„Podczas naszego eventu klienci mają możliwość przekonania się o tym, że samochody ciężarowe Mercedes-Benz to niskie koszty całkowite, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz nowoczesne technologie, umożliwiające pełne wykorzystanie pojazdów ciężarowych"  mówiła Jadwiga Kapała, Koordynator ds. Marketingu i PR Grupy Wróbel. Nasz oddział w Straszynie specjalizuje się w sprzedaży i serwisie samochodów ciężarowych i dostawczych. Jest to obiekt rozwijający się, posiadający zmodernizowane zaplecze techniczno-serwisowe i centrum blacharsko-lakiernicze. Ze względu na ogromny potencjał rynku pomorskiego oraz dynamikę rozwoju przedsiębiorczości, Straszyn jest bardzo ważną lokalizacją dla Grupy Wróbel"  dodaje.

 

Grupa Wróbel uruchomiła oddział w Straszynie w lipcu 2016 r. Firma prowadzi tam sprzedaż i serwis pojazdów ciężarowych i dostawczych marki Mercedes-Benz oraz sprzedaż samochodów używanych.

 

straszyn172straszyn178print005straszyn246

straszyn025straszyn029straszyn052straszyn083

 

 

Udostępnij