Najnowsze wydania

testowa góra

Hussar Angels poszerza zasięg

20170327 4Firma Hussar Angels - to polska sieć mobilnych serwisów TIR na terenie Europy istniejąca na rynku usług transportowych od ponad 10 lat. Sukcesywnie też poszerza swój zasięg terytorialny.

 

Firma informuje, że od teraz jednostki mobilne są również dostępne na drogach Polski, Austrii, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii.

 

„Hussar Angels, jako prężnie rozwijająca się firma na rynku transpor-towym, stara się wychodzić naprzeciw potrzebom potencjalnych klientów, dlatego też nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem za-sięgu terytorialnego i już teraz nasze mobilne jednostki pomocy dro-gowej dostępne są od Polski aż po Hiszpanię.” – informuje vice-prezes Zarządu Hussar Angels – Kamil Kąkolewski.

 

„Jesteśmy entuzjastami rozwoju sieci mobilnych serwisów ukierun-kowanych na pomoc kierowcom pojazdów ciężarowych w Polsce oraz krajach Europy. Nasza misja to: Anioły Pomocy Drogowej – po-magamy na czas i znajdujemy rozwiązanie bez konieczności holo-wania pojazdu do serwisu. Naprawiamy pojazdy ciężarowe i nacze-py wszystkich marek.” – dodaje.

Udostępnij